Trzepizur

Zadzwoń: 34 324 04 62

Napisz: sklep@ztrzepizur.pl

Jak wybrać obrączki

Obrączki ślubne są znakiem i symbolem zawarcia związku małżeńskiego. Mogą być wykonane zarówno z tytanu jak i z platyny czy złota tradycyjnego. W sklepie pierscionki24.pl istnieje możliwość dodatkowego przyozdobienia obrączek kamieniami szlachetnymi, grawerem (darmowym). Ceny obrączek ślubnych wahają się od kilkuset złotych - są to ceny za parę obrączek. Cena obrączek w naszym sklepie nie wzrasta w zależności od rozmiaru kupowanych obrączek. Aby ułatwić Państwu wybór obrączek, sklep pierscionki24.pl przygotował zestaw porad, które zwiększą świadomość par szykujących się do ceremonii zaślubin.

NA CO ZWRACAMY UWAGĘ

Wybierając obrączki przede wszystkim kierujemy się tym, co jest najważniejsze dla wszystkich, czyli wyglądem. Później powinniśmy pomyśleć o praktyczności obrączek oraz ich trwałości.

PRÓBA

Trwałość wyrobu zależy od kilku czynników, jednym z nich jest próba złota z jakiego wykonane są obrączki, w naszym sklepie jest to próba 585, która jest optymalna dla zachowania wysokiej trwałości produktu i nienagannej estetyki.

CIĘŻAR OBRĄCZEK

Drugim czynnikiem wpływającym w bardzo dużym stopniu na trwałość obrączek ślubnych jest ich waga. Niska waga obrączek może rodzić obawę, że są one puste w środku, być może użyto do ich wyrobienia mniejszej złota niż wymaga tego wzór. W obu przypadkach rodzi to konsekwencje, iż dany produkt jest mniej odporny na zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i zwyczajne użytkowanie i po kilkunastu latach noszenia nie będzie można ich zregenerować. W takim przypadku wykluczona jest też zmiana rozmiaru. W naszym sklepie po złożeniu zamówienia jubiler sprawdza czy obrączki będą odpowiednio ciężkie, jeżeli istniej obawa, że będą zbyt wątłe, bądź zbyt masywne wtedy kontaktujemy się z Państwem i proponujemy nową gramaturę.

KIEDY ZAMAWIAĆ OBRĄCZKI?

Bardzo często spotykamy się z sytuacją, w której pary szykujące się do swojego ślubu przychodzą do naszego salonu na parę dni przed ślubem. Wśród wielu rzeczy o których pamiętają nawet rok przed ślubem, jak sala, suknia, orkiestra itd. odkładają wybór obrączek na ostatnią chwile. Należy pamiętać jednak, że wykonanie niektórych wzorów wymaga czasu, dlatego starajmy się odwiedzić pierwsze sklepy jubilerskie na około 3 miesiące przed ślubem.

PAMIĘTAJCIE!

W tym wyjątkowym dniu waszego ślubu czeka was wiele wspaniałych chwil. Suknie schowa się do szafy, orkiestra pójdzie grać na inne wesele. Obrączki jako jedyne będą wam zawsze przypominać te piękne chwile.