Trzepizur

Zadzwoń: 34 324 04 62

Napisz: sklep@ztrzepizur.pl

Firma

Jubiler Z. Trzepizur

Nasza firma powstała w 1987 roku. Od tamtego czasu tworzymy biżuterię ślubną i zaręczynową. Specjalizujemy się w tworzeniu obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych. To dla nas szczególny rodzaj biżuterii, wymagający niezwykłej dbałości o szczegóły i dokładności. Dlatego większość naszych produktów tworzymy ręcznie. Gwarantuje to wyjątkowość i niepowtarzalność zarówno biżuterii, jak i chwilom, dla których jest ona tworzona.

W naszej ofercie

Znajdą Państwo ponad 800 wzorów obrączek ślubnych oraz ponad 300 wzorów pierścionków zaręczynowych. Zachęcamy również do zobaczenia naszej kolekcji kolczyków z brylantami oraz zawieszek, które mogą być doskonałym dodatkiem do sukni ślubnej.

Decyzja należy do Państwa

Zaletą naszej oferty jest możliwość stworzenia produktu w oparciu o indywidualne życzenie Klienta lub dostarczony przez Klienta projekt. Przy wyborze obrączek ślubnych to Państwo decydują o kolorze złota, szerokości obrączek i ich gramaturze. Do każdej pary obrączek dajemy Państwu gratis w postaci graweru i eleganckiego opakowania. W każdej obrączce ślubnej możemy zakuć brylant lub inne kamienie szlachetne lub półszlachetne.

Oprócz pierścionków i obrączek i kolczyków

Zapraszamy także do skorzystania z usług renowacji, naprawa oraz zmian wielkości wszystkich rodzajów biżuterii, które oferuje nasz zakład. W rozliczeniu przyjmujemy również złoto klientów, które wedle życzenia możemy zużyć do produkcji obrączek. Prowadzimy również skup złota po atrakcyjnych cenach.